VOSKOVÁNÍ PODLAHY LEVNĚ !

VOSKOVÁNÍ PODLAHY LEVNĚ, NENÍ PROBLÉM

Co pro odběratele znamená ochránit podlahovou krytinu voskováním před znečištěním, opotřebením levně. Trh nám nabízí i podbízí levné vosky.  V tomto případě se budeme bavit o polymerových voskách.

Vosky jsou s nízkou viskozitou (řídké vosky) , které jsou levné, dobře se roztírají po podlaze i pro méně dovedné pracovníky . Netvoří šmouhy. Když použijeme dva tři nátěry stále je to levný vosk. Jeden nátěr za 30,00 Kč/m2 . Nevyužijte to . Dáme vám tři nátěry a bude to super. Vždyť to stojí jen 90,00 Kč/m2  Výsledek je – zákazník je spokojený za nízkou cenu.

Podlaha se leskne, je ochráněná před nečistotami i opotřebením podlahy. Opravdu je tomu tak ? My jsme jiného názoru. Vosky se vyšlapou daleko rychleji. Vosky při vytírání vydrží málo.  Ale firma je spokojená, zákazník je spokojený. Ve skutečnosti  je tomu tak ? Sledujte nás a dozvíte se více.

čištění a voskování lité podlahy

My nabízíme i druhou variantu. Vosky z vyšší  hustotou – viskozitou. Jsou dražší. Stačí jedna dvě vrstvy S těmito vosky již musíte mít praxi, aby byly rovnoměrně rozetřeny na ploše. Na první pohled je to vidět. Vosky jsou tvrdší a vydrží déle. A zase záleží na běžném úklidovém servisu.

původní vzhled podlahy, bez vosků
nový vosk na podlaze

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..