JAK SI PORADIT SE ZÁPACHEM VE VYSAVAČI – jednoduché, účinné, prověřené ….

JAK SI PORADIT SE ZÁPACHEM VE VYSAVAČI – jednoduché, účinné, prověřené ….

 Bez jakýchkoliv veřejných přiznání a okolků se na naši společnost obrací stále více žadatelů s prosbou o radu. Mají v podstatě jednoduchý problém, se kterým jim ale nikdo nechce poradit a oni sami se často téměř stydí obrátit na nějaká odborná místa. Otázka by totiž mohla být zavádějící a vypovídající něco divného o každé domácnosti.

  V dnešní době jsou obchodní centra plná nabídek na čisticí prostředky a techniku. Také reklamní akce jsou zacílené takovou taktikou a silou na klienta, že dáma či pán po nákupu přichází do svého domova s pocitem, „ vše je vyřešeno“.

  A s tímto pocitem používá různě vymakané, technicky dokonalé vysavače a do kbelíku na vytírání nalívá drahé parfemované prostředky, které, inu jak bychom to řekli slušně, „ umyjí pouze tím nejobyčejnějším způsobem“, jako za časů našich prababiček.

  Co ale je a bývá mnohokrát horší, je situace, ve které se začíná ocitat minimálně 89 % našich respondentů. Představte si tu situaci: uklidíte si s velkou námahou celý byteček, rezidenci či dům a spokojeně se usadíte v křesílku, „ odměnu v podobě kávy a odpočinku si zaslouží každý.“ Ale co to? Něco nám nelichotí, něco divného se někde děje, něco divného je ve vzduchu.  A jsme u jádra problému.

   Po vyčerpávajícím úklidu zjistíme, že nám lidově řečeno, „ smrdí vysavač“, ale kdyby jenom obyčejně smrděl, on páchne tak příšerně, jako kdybychom s prachem vyluxovali minimálně celou rodinku skunků a jezevců dohromady.

  A teď zkuste někam jít, někam telefonovat, někde se ptát. Co by si o nás asi ti ostatní pomysleli, vždyť my jsme dokonalost úklidová na 100%, jak se můžu někde zeptat na něco tak ponižujícího, jako že nám doma smrdí vysavač?

  Naši milí přátelé a klienti, žádný dotaz není ponižující a zbytečný. Váš vysavač páchne zcela normálně v důsledku rozkladných procesů vlhkého prachu. Čili důkaz toho, že  prastaré chemické a fyzikální zákony fungují a vše je v pořádku. A co s tím pachem? Zcela jednoduše stačí do vysávacího sáčku nakapat několik kapek citronu či obyčejného octa a přidat lžičku bílé sody. Tato kombinace vás zbaví nejen pachu, ale z vysavače bude proudit i svěží vůně.

  Samozřejmě takto si se zápachem poradíte na kratší časový úsek, cca 1,5 týdne. Poté je vhodné vše opakovat. Pro dlouhodobější účinek vám naše společnost ráda zašle speciální kapsličky, které mají účinky s minimální dobou 1 měsíc.

 Hodně úspěchů vám všem přeje vaše společnost Stel profi s r.o.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..