CO VÁM NIKDY NEPROZRADÍ VÝROBCI MRAMOROVÝCH PODLAH? ČTĚTE POZORNĚ NÁVOD NA SUPER VYCHYTÁVKY…….

CO VÁM NIKDY NEPROZRADÍ VÝROBCI MRAMOROVÝCH PODLAH? ČTĚTE POZORNĚ NÁVOD NA SUPER VYCHYTÁVKY…….

   Znáte ten povznášející pocit. Jdete do své oblíbené hospůdky, či kavárny a vaše boty lehce kloužou po nádherné, mramorové podlaze. I kdyby se ta hospoda nacházela na posledním rohu nejzastrčenější ulice na periferii, a kdyby ta kavárna byla v přízemí činžáku na konečné tramvajové zastávky, ten pocit, který ve vás vyvolá mramorová podlaha, se nedá ničím zaplatit. Najednou, a určitě jste všichni minimálně jednou v životě ten pocit zažili, cítíte, že patříte někam výše. Že jste úspěšní, že jste toho již mnoho dokázali a určitě se vám mnoho dalších věcí v životě zadaří a povede.

  Tak silný emocionální dojem umí vyvolat pouhých pár desek položeného umělého či pravého mramoru na podlaze. Že o těchto propojených skutečnostech již dávno věděli staří Římané, se každý cestovatel opakovaně přesvědčuje na své letní dovolené v jižních zemích. V Turecku, Itálii, Řecku i Španělsku procházíme a obdivujeme ruiny divadel, paláců a domů. Stěny jsou již dávno pobořené a z bohatých měst jsou trosky, ale i po dvou tisíciletích se zkuste podívat, po čem šlapete. Stále je to ten nádherný mramor, vyhlazený do absolutní dokonalosti.

  A protože my žijeme v bohatých a marnivých časech, chceme se všichni mít hodně dobře. Ale co dobře, chceme se mít ještě milionkrát lépe, než se kdysi dávno měli ti potrhlí Římané. A tak si do našich rezidencí, domů, kanceláří, hotelů a hospůdek necháme položit mramorové desky a hned jsme minimálně pět set metrů nad zemí, jak jsme na to vyzráli.

  Pravda, ta mramorová podlaha byla setsakra drahá, ale my si to můžeme dovolit. Ano, můžeme, ale v tu chvíli jaksi taksi naše světovost končí, výrobce je rád, že položil drahou podlahu a je v nedohlednu. Podlaha zůstává a zůstáváme také my, kteří v tu chvíli přepneme na své „ obyčejné uvažování“ a nenapadne nás ani náhodou, že tato podlaha se musí velmi speciálně udržovat a ošetřovat. Kbelík s rozpuštěným saponátem to tedy doopravdy nevychytá a pokazí, co se dá. Výsledkem jsou kanceláře, hotely a domy se zašedlou a nevýraznou podlahou, která nezaujme již ani výběrčího doplatku za plyn.

  Jak z toho ven, jak si poradit? Takovéto podlahy jsou krásné, ale vznešené dámy. Dopřejme jim to, co od nás vyžadují, a oni se nám patřičně odvděčí svojí krásou.

  Vždy si objednávejte odbornou společnost, Stel profi s r.o., která umí krystalizovat a čistit mramor na vysoké úrovni. Budete spokojeni a nadšeni nejen a vaše podlaha, ale především vaši klienti, návštěvníci a spolupracovníci.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..