EXCELLENT PROPERTY AND CLEANING SERVICES

úklid je moje hoby

ČIŠTĚNÍ MRAMORU, BROUŠENÍ MRAMORU A KRYSTALIZACE MRAMORU

V září naše firma si užívala mramorových podlah. Ve dvou objektech jsme prováděli renovaci mramorové podlahy . Nejprve čištění mramoru, potom broušení mramoru diamantovými pady a nakonec zpevnění mramorové podlahy - krystalizací mramoru. Celkem za září jsme krystalizovali 900 m2 mramorů.

Co je parní čištění  ?

Co se čistí parním strojem ? 

Parní čištění  je rychlé, kvalitní ekologické 

Parní čistič, to je rychlé a kvalitní čištění bez chemie pro domácnosti, stravovací objekty, kuchyně, toalety, kanceláře, hotely atd.

Osvědčená technologie na bázi suché páry a vysoké teploty až 180°C. Tím docílíme značných úspěchu při úklidu podlah,  koupelen, kuchyní, atd. 

Jsme připraveni ...... zavolejte ,napište

JAK SI PORADIT SE ZÁPACHEM VE VYSAVAČI – jednoduché, účinné, prověřené ….

 

 Bez jakýchkoliv veřejných přiznání a okolků se na naši společnost obrací stále více žadatelů s prosbou o radu. Mají v podstatě jednoduchý problém, se kterým jim ale nikdo nechce poradit a oni sami se často téměř stydí obrátit na nějaká odborná místa. Otázka by totiž mohla být zavádějící a vypovídající něco divného o každé domácnosti.

  V dnešní době jsou obchodní centra plná nabídek na čisticí prostředky a techniku. Také reklamní akce jsou zacílené takovou taktikou a silou na klienta, že dáma či pán po nákupu přichází do svého domova s pocitem, „ vše je vyřešeno“.

  A s tímto pocitem používá různě vymakané, technicky dokonalé vysavače a do kbelíku na vytírání nalívá drahé parfemované prostředky, které, inu jak bychom to řekli slušně, „ umyjí pouze tím nejobyčejnějším způsobem“, jako za časů našich prababiček.

  Co ale je a bývá mnohokrát horší, je situace, ve které se začíná ocitat minimálně 89 % našich respondentů. Představte si tu situaci: uklidíte si s velkou námahou celý byteček, rezidenci či dům a spokojeně se usadíte v křesílku, „ odměnu v podobě kávy a odpočinku si zaslouží každý.“ Ale co to? Něco nám nelichotí, něco divného se někde děje, něco divného je ve vzduchu.  A jsme u jádra problému.

   Po vyčerpávajícím úklidu zjistíme, že nám lidově řečeno, „ smrdí vysavač“, ale kdyby jenom obyčejně smrděl, on páchne tak příšerně, jako kdybychom s prachem vyluxovali minimálně celou rodinku skunků a jezevců dohromady.

  A teď zkuste někam jít, někam telefonovat, někde se ptát. Co by si o nás asi ti ostatní pomysleli, vždyť my jsme dokonalost úklidová na 100%, jak se můžu někde zeptat na něco tak ponižujícího, jako že nám doma smrdí vysavač?

  Naši milí přátelé a klienti, žádný dotaz není ponižující a zbytečný. Váš vysavač páchne zcela normálně v důsledku rozkladných procesů vlhkého prachu. Čili důkaz toho, že  prastaré chemické a fyzikální zákony fungují a vše je v pořádku. A co s tím pachem? Zcela jednoduše stačí do vysávacího sáčku nakapat několik kapek citronu či obyčejného octa a přidat lžičku bílé sody. Tato kombinace vás zbaví nejen pachu, ale z vysavače bude proudit i svěží vůně.

  Samozřejmě takto si se zápachem poradíte na kratší časový úsek, cca 1,5 týdne. Poté je vhodné vše opakovat. Pro dlouhodobější účinek vám naše společnost ráda zašle speciální kapsličky, které mají účinky s minimální dobou 1 měsíc.

 Hodně úspěchů vám všem přeje vaše společnost Stel profi s r.o.

CO PRO VÁS ZNAMENÁ NANOIMPREGNACE - KOBERCE ,ČAL. NÁBYTKU ?

Nano-impregnace je ochrana povrchu koberce,  sedačky, židle před opotřebením, zašpiněním , před roztoči, plísněmi.

Především prodlužuje životnost koberce a čal. nábytku. 

kdo nejvice využívá naší nabídky nanoimpregnace ? Rodiny s dětmi.  Tady děti zašpinit sedačku sladkostma..... nemají šanci.

Volejte, pište............ 

Informace jsou bohatství.......

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA SUPER ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB,

PLATNOST  23.01. 2018 až 23.02. 2018

Čištění podlah - dlažby, sleva 5% při rozsahu nad 40 m2

Další úžasné novinky a nabídka jen pro Vás na www.profi-uklid.cz

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

V úklidových službách pracujeme více ja 25 let. 

Vždy v nabídce nabízíme několik postupů k vyřešení Vašich požadavků

Díky naší praxi více jak 25 let, máte jistotu v 100% kvalitě služeb

Proto si vybírejte vždy naší společnost Stel Profi s.r.o. 

VŠEM NAŠIM KLIENTŮM DĚKUJEME ZA DŮVĚRU A SPOLUPRÁCI V ROCE 2017 .

PŘEJEME NAŠIM KLIENTŮM HODNĚ PRACOVNÍCH I SOUKROMÍCH ÚSPĚCHŮ V ROCE 2018 A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI

 

ADVENTNÍ ÚKLIDOVÉ PRANOSTIKY VÁM ŠTĚSTÍ DO DOMŮ A FIREM PŘINÁŠÍ

KDO DŘÍV ÚKLID OD STEL PROFI V LISTOPADU OBJEDNÁ,

TOMU MIKULÁŠ A ČERT NADÍLKU JAK HROM DÁ.

technicky dokonalý úklid

VÁNOČNÍ ÚKLID

Předvánoční úklidy nabízíme PRÁVĚ TEĎ. Neváhejte a volejte IHNED, zítra může být váš termín obsazen. Nabízíme komplexní úklidy bytů i rodinných domů. S námi to zvládnete BEZ STRESŮ. VÁNOČNÍ DÁREK ZARUČEN. 

předvánoční úklid
úklid je moje hoby

U VÁS JSME JEŠTĚ NEBYLI ?   PROČ PAK TO ?

AKTUALITY

JARNÍ, OČISTNÉ DNY

V měsíci dubnu 2017 si nechte prozářit okna a nablýskat podlahu našimi speciálními prostředky

Objednávejte ihned

BŘEZEN 2017 - BONUSY

KE KAŽDÉ OBJEDNANÉ ZAKÁZCE DÁREK ZDARMA